NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS

DWUDZIESTA  PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

 

24 WRZEŚNIA 2023

                                                     

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Dziś (24.09.2023 r.) o godz. 13.00 Msza św. i pierwsze spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.

 

  1. W piątek 29 września o godz. 15.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Suwałkach będzie Msza św. pogrzebowa za Dzieci zmarłe przed narodzeniem. Po Mszy św. będzie złożenie ciał do grobu na cmentarzu komunalnym w Suwałkach przy ul. Reja. Bliższe informacje znajdują się na plakatach przed kościołem.

 

  1. W najbliższą środę będzie pierwsze powakacyjne spotkanie Grupy Modlitewnej Ojca Pio najpierw w kościele a potem w BETANII.

 

  1.  Przypominamy, że w każdy czwartek o godz. 18.00 próbę ma nasz Chór Parafialny. Jeśli ktoś potrafi i lubi śpiewać to zachęcamy by swoją osobą i śpiewem powiększył grono chórzystów i w ten sposób również chwalił Boga.

 

  1. Do dziś w zakrystii można odbierać deklaracje i dzienniczki kandydata do sakramentu bierzmowania.

 

  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 będzie w kościele pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania. Obecność dla zainteresowanych obowiązkowa.

 

  1. W sobotę 30 września odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli do sanktuarium w Studzianicznej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00. Dokładny plan spotkania znajduje się na plakacie w przedsionku kościoła.

 

  1. Dzisiejsze ofiary składane na tacę są przeznaczone na nasze Ełckie Seminarium Duchowne. Natomiast w przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek po każdej Mszy św. będą przeznaczone na Dom Samotnej Matki w Ełku.