TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

 

30 CZERWCA 2024

                                                     

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. „Nie bój się, wierz tylko” – dzisiaj te słowa Pan Jezus kieruje do każdej i każdego z nas. Warto rozpoczęty czas wakacji wykorzystać do pogłębienia wiary i relacji z Bogiem.

 

2. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.45.

 

3.  Od 1 lipca wracamy do naszych nabożeństw w tygodniu. We wtorki do nabożeństwa do bł. Anieli Salawy po Mszy św. We środy po Mszy św. do Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i w niedziele o 17.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

 

4. Od lipca do sierpnia z powodu urlopów w niedziele będą tylko cztery Msze św. o godz. 9.00; 10.30 (z błogosławieństwem dzieci); 12.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.

 

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W pierwszy czwartek zapraszamy do wspólnej modlitwy za wszystkich powołanych do służby Bożej oraz o nowe i święte powołania.

W pierwszy piątek przed południem od godz. 9.00 odwiedziny chorych Parafian z Komunią Świętą przez Ks. Wikariusza, a po południu zapraszamy na modlitwę adoracyjną i do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godz. 17.00. Zarówno po rannej i wieczornej Mszy św. odmówimy litanię do N.S.P. Jezusa. 

W pierwszą sobotę miesiąca czcimy Niepokalane Serce N.M.P. O godz. 17.30 wynagradzające nabożeństwo różańcowe, potem Msza św. z rozważaniem tajemnicy różańca, a po Mszy św. procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej zakończy nasze spotkanie liturgiczne.

 

6. Wszystkim parafianom i wypoczywającym gościom w naszej parafii życzy udanego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego.